Praca z sytemem KMTeam – możliwość budowania Lifewave przez internet, bez spotkań „na mieście”.

Ogólnopolskie spotkanie Lifewave – Zawiercie, 9-10.04.2016!
10 marca 2016
Czy warto się dzielić z innymi własną historią?
29 września 2016
Show all

Praca z sytemem KMTeam – możliwość budowania Lifewave przez internet, bez spotkań „na mieście”.

Nowatorskie rozwiązanie w projekcie myLifewave!

kmteam

Jak pewnie obserwujecie na co dzień, wszystko bardzo dynamicznie się zmienia. Internet 5 lat temu to nie to samo miejsce co dziś. Jak pierwszy raz usłyszałem, że ludzie będą kupować ubrania czy jedzenie w internecie, nie mogłem w to uwierzyć. A już dzisiaj wiemy, że to normalny kanał dystrybucji tych dóbr.

Podobnie zmienia się obraz działania w branży sprzedaży bezpośredniej czy MLM. Zwiększa się zdecydowanie aktywność ludzi w internecie. Media społecznościowe, takie jak Facebook, Twitter, Instagram czy inne (okazuje się, że jest ich ponad 30!) notują ogromny wzrost członków i aktywności ich działań. Na samym tylko Facebook 10 milionów Polaków ma konto. Na Świecie jest ponad 2 miliardy kont!

Wychodząc naprzeciw tym zmianom, dotarliśmy do systemu pracy, którą łączy możliwości internetu oraz sprzedaż bezpośrednią i MLM. System stworzony przez polskich programistów i specjalistów od e-marketingu dla jednego z polskich MLM-ów, sprawdził się doskonale. Eksperci tej firmy popełnili wszystkie możliwe błędy, następnie je poprawili i obecnie mają gotowy produkt.

System pozwala każdemu partnerowi (osobie, która wykupi dostęp) generować imienne zaproszenia (pref-linki) i rozsyłać je, czy umieszczać na portalach mediów społecznościowych. Zaproszenia przekierowują nowe osoby na specjalnie przygotowane, profesjonalnie prowadzone webinary (prezentacje internetowe), których ilość to zazwyczaj 9 i więcej tygodniowo. Każda nowa osoba, która się zarejestruje na webinar jest przypisana w systemie do osoby zapraszającej i możemy „śledzić” jej zachowanie podejmując działania zachęcające do skorzystania z oferty. Ale najważniejsze, że to system wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia do ponawiania prób kontaktu i zapraszania na kolejne wydarzenia, do zapoznania się z ofertą, a także do zakupu.

Automatyzujemy zapraszanie osób, follow-up, zamykanie i sprzedaż.

SF-infografika

Od momentu zarejestrowania się, klient jest profesjonalnie informowany o naszych działaniach i zapraszany do skorzystania z tego co oferujemy. Prezentacje prowadzi grupa przygotowanych prezenterów. Pozwala to zbudować grupę zaangażowanych i szybko rozwijających się Liderów.

Jakie są zalety używania systemu?

  • Oszczędzamy czas i pieniądze ze spotkań na żywo (najczęściej z osobami, które nie kupują)
  • Najlepsi Liderzy pomagają w rekrutacji, partnerzy zapraszają
  • Nowi ludzie rejestrują i mają sprzedaż
  • Gotowe prezentacje, narzędzia
  • Prezentacje prowadzą najlepsi, profesjonalnie przygotowani Liderzy
  • Automatyzujemy naszą pracę (np. kontakty, prezentacje, follow up, zamknięcie)
  • Szkolimy się wewnętrznie
  • Docieramy do bardzo dynamicznie rozwijającego się środowiska (facebook 2mld ludzi! ponad 10mln Polaków!)
  • Osiągamy dźwignię, system wspiera rekrutację i sprzedaż

Jakie są koszty przyłączenia się i korzystania z systemu ?

Szczegóły znajdziesz tu:

tabela – koszt z regulaminu

Jak dołączyć?

Jeśli chcesz do nas dołączyć, napisz do mnie na maila: chris@mylifewave.pl w tytule podając Imię i Nazwisko, a w treści: „zgłaszam chęć dołączenia do systemu Saas KMTeam”. Jeśli potrzebujesz fakturę, podaj dane do faktury w mailu.

Do zobaczenia na szczycie!

Krzysztof Markowski

kmteam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *