O projekcie

Historia i pomysł.

Projekt myLifewave powstał jako naturalna konsekwencja zrozumienia przez pomysłodawców potęgi technologii Lifewave i potrzeby stworzenia portalu edukacyjnego. Lifewave tworzy produkty przyszłości, które są już obecne, dotykają bardo ważnego aspektu życia – zdrowia. To jest potężna technologia pozwalająca utrzymać nasze organizmy na najwyższym poziomie operacyjnym, bez efektów ubocznych i dodatkowego obciążania organizmów. Wyobraź sobie, że nagle przestajesz łykać tabletki chemiczne, bo nie są ci potrzebne. Masz więcej energii, chęci do życia, doskonale radzisz sobie ze stresem. Przywracasz regenerujący sen, a jednocześnie możesz bardzo szybko pomóc innym. To pierwsza bezprzewodowa technologia, która komunikuje się z ciałem i wydaje tylko pożyteczne komunikaty: zredukuj ból i stan zapalny, zredukuj stres, podnieś produkcję kluczowych dla zdrowia substancji takich jak: glutation, karnozyna, melatonina itd.

Misja

Naszą misją jest profesjonalne dzielenie się wiedzą i doświadczeniami o technologii Lifewave, a także tworzenie przestrzeni do dyskusji i wspólnej nauki, rozwoju. Postawiliśmy na edukację, ponieważ temat zdrowia w kontekście Lifewave to kluczowy przełom w tym obszarze. Nie mamy żadnej wątpliwości, że używając tej technologii wywołujemy potężne pozytywne efekty w obszarze immunologii, regeneracji, zarządzania stresem, snu, odmładzania. Chcemy trafić do jak najszerszego grona ludzi na całym świecie i dać im to co sami otrzymaliśmy, dzięki temu odkryciu, to co najcenniejsze: zdrowie, radość, szczęście, rozwój, finanse. 

Uczymy się wspólnie profesjonalnego biznesu w branży marketingu relacji. Uważamy, że to nie jest idealny i nie dla wszystkich sposób na życie, ale zdecydowanie najlepszy jaki znamy. Wolność wyboru z kim pracujemy, ile pracujemy, gdzie chcemy to robić, ile chcemy zarabiać? To są pytania, na które można odpowiedzieć działając profesjonalnie w tej branży.

Dla kogo jest ten Projekt.

Dla wszystkich, którzy lubią pomagać innym, dla wszystkich, którzy mają marzenia i chcą je z nami realizować. Dla wszystkich, którzy uważają nieustający rozwój jako swoją drogę naprzód. Dołączając do projektu myLifewave dołączasz do grupy ludzi, którzy poprowadzą Cię, nauczą jak używać produktów, którzy pomogą ci odnaleźć się w nowej rzeczywistości branży marketingu relacji, który jest bardzo prosty, ale mało znany i jeszcze mnie zrozumiały.

Potencjał Projektu.

Naszym zdaniem technologia Lifewave jest przyszłością dla całej cywilizacji. Jest pierwszym rozwiązaniem wielu problemów, głównie zdrowotnych, ale także finansowych. Do jakich rynków trafiają produkty Lifewave:

  • rynek środków przeciwbólowych i przeciwzapalnych
  • rynek napoi energetycznych
  • rynek wellness – odmładzanie i regeneracja
  • rynek środków nasennych
  • rynek środków odchudzających
  • rynek systemów suplementacyjnych
  • rynek kosmetyczny

Jak do nas dołączyć?

To proste. Każdy z nas na tym portalu jest zaangażowany w promowanie Lifewave. Jest albo klientem Lifewave, albo zorientowanym na biznes konsultantem, który także korzysta z produktów.  W obu przypadkach każda taka osoba rejestruje się do Lifewave i w ten sposób dołącza do nas. Rejestracji dokonasz na stronie www.lifewave.com podając numer ID jednego z konsultantów z naszej grupy. Jak wybrać osobę, która Ci odpowiada i dowiedzieć się o co tutaj chodzi lub masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami: tutaj

Na koniec uwaga

myLifewave.pl jest prywatną platformą edukacyjną, która ma za zadanie przekazywać informację dotyczącą technologii Lifewave. Portal jest prowadzony przez niezależnych konsutantów Lifewave w Polsce. Portal nie sprzedaje produktów firmy Lifewave ani żadnych innych firm. Portal myLifewave.pl nie udziela konsultacji medycznych oraz nie ma na celu zastępowania porad medycznych. W celu właściwej diagnozy prosimy skontaktować się z wykwalifikowanym personelem medycznym lub lekarzem. Produkty firmy Lifewave opisywane na portalu nie mają na celu diagnozować oraz leczyć.